Bradavice a prípravok SPIRULARIN VS

Spirularin® VS krém je  určený pre pokožku so sklonom k ​​tvorbe bradavíc. 

  • Krém Spirularin® VS obsahuje vysoko koncentrovaný a patentovaný extrakt z mikroriasy, ktorá dokázala svoju praktickú hodnotu, ako účinný prostriedok proti bradaviciam.
  • Krém Spirularin  je určený na ochranu a obnove kože s bradavicami (ľudský papilomavírus), visiacimi papilómy a kontragiózní moluská. Krém podporuje regeneráciu pokožky v postihnutých oblastiach.

Ako to funguje

Krém Spirularin ®VS obsahuje patentovaný aktívny extrakt z mikroriasy Spiralin. Okrem rady užitočných terapeutických, ochranných a regeneračných vlastností má Spirularin® tiež ochranný antivírusový účinok. Zvláštne molekuly glukózy (polysacharidy) obsiahnuté v lieku Spirularin® pokrývajú zdravé kožné bunky „ochranným povlakom“, zabraňujúcim prenikaniu vírusov do zdravých buniek. Pri pravidelnom používaní sú neinfikované bunky chránené, kým nezmizne všetky infikované bunky vďaka prirodzenému regeneračnému účinku pokožky alebo kým všetky vonkajšie rizika infekcie (napríklad plavecký bazén) nezmizne.

Použitie

Aplikujte na bradavicu 2x denne. Zľahka natrite i blízke okolie, ktoré, môže byť napadnuté tiež. V prípade bolestivej a veľkej bradavice spravte oklúziu – odľahčenie, vo forme nalepovacieho krúžku. Aplikujeme a ošetrujeme až do úplného vymiznutia bradavice a uzavretiu pokožky.

Pri používani prípravku môže dôjsť k zväčšeniu bradavice, prípadne i k výskytu ďalších. Tento jav je bežný a je to preto, lebo bradavica sa snaží dostať na povrch, koža ju chce vypudiť von.

V domácom ošetrovaní je nutné povrch suchej bradavice neustále odstraňovať a odbrusovať pilníkom, prípadne opatrne vystrihať.

Nezabudnite na hygienu a dezinfekciu pokožky Vašej i tej kde je bradavica a náradie , ktoré používate na ošetrovanie vydezinfikujte, zabránite tak prenosu vírusov na iných členov rodiny.

V pedikérskej praxi ošetrujeme pokožku len na povrchu bradavice, takzvanú  hyperkeratózu alebo jednoduchšie – zhrubnutú kožu. Klient si doma sám aplikuje Spirularin®VS krém.

Podporiť liečbu je vhodné prípravkami na podporu imunity, keďže výskyt bradavíc signalizuje oslabenú imunitu.

Odstránenie bradavice trvá v závislosti na jej veľkosti a tiež v trpezlivosti v ošetrovaní.

 

Trpezlivosť a pravidelnosť je zárukou výsledku.

 

Čo je bradavica , ako ju rozoznať sa dozviete v ďalších článkoch nášho blogu.

Bradavica na chodidlách

 

Bradavica alebo kurie oko?

Mohlo by vás zaujímať