Individuálne ortopedické vložky

Individuálne ortopedické vložky vyrobené špeciálne iba pre Vaše nohy, na základe digitálneho záznamu z chodidiel.

Materiál na výrobu vložiek

• antibakteriálne, antimikrobiálne

• úprava proti zápachu

• hypoalergénne

• savé a 100% vzdušné

100% mikrovlákno

• ekologický výrobný proces bez CO2

• Standard 100

Pohodlie a extra jemnosť s Polyfoam

Túto stielku odporúčame na každodenné použitie , ak hlavnou vlastnosťou, ktorú uprednostníte je  mäkkosť a pohodlie.

Stielka sa ľahko čistí . Je o pár mm hrubšia ako klasická stielka, ale poskytuje extra pohodlie .

Základná vrstva: Polyfoam pena
Vrchná vrstva: Polyfoam pena
Hrúbka: cca. 5 mm

Špeciálne vložky do topánok  s NOENE

Pre jednotlivé vložky do topánok sú na výber tri rôzne krycie vrstvy: koža, mikrovlákno alebo pena . Základnou vrstvou je špeciálny noene absorbujúci vibrácie, ktorý zvyšuje pohodlie.

Vďaka špeciálnej základnej vrstve absorbujúcej vibrácie (noene) je táto stielka vynikajúca pre každodenné použitie. Poskytuje primerané pohodlie pre nositeľa aj pri celodennej práci v stoji . Vrchná vrstva odvádza pot, je vzdušná a pôsobí antiperspirantne. Hrúbka vložky je 3 mm. Farebné prevedenie: čierna, piesková, hnedá. Spodná vrstva je z noene a vrchná vrstva je z mikrovlákna, ktorá sa dobre udržiava a čistí. Sú super tenké a zmestia sa do akýchkoľvek topánok.

Individuálne vložky pre diabetikov

Pohodlná stielka pre diabetikov bez jednotlivých modulov a korekcie.

V prípade diabetes je nutné pristupovať zvlášť individuálne. Pri vyššom štádiu , kedy môže byť už prítomná i neuropatia, pri ktorej sú primárne poškodené malé cievy, čo môže spôsobiť aj stratu vnímania bolesti, musia byť vložky hlavne pohodlné a mäkké, bez toho aby spôsobovali tlak.  Vložky sa preto vyrábajú až po počítačovej diagnostike, vždy pred výrobou.

Individuálna ortopedická vložka pre bežcov
BEH

Bežecká stielka Podiart je vytvorená zo špeciálneho materiálu , pod vrstvou mikrovlákna je Poron, ktorý dokonale absorbuje a tlmí nárazy a vibrácie , ktoré sú vytvárané pri behu a tým odľahčuje kĺby nôh a pomáha pri behu. Stabilizácia na pätách znižuje riziko zranenia.

Striebro iónová, absorpčná horná vrstva minimalizuje nepohodlie spôsobené prirodzeným potením nôh. Vďaka starostlivo vybraným a testovaným materiálom odoláva aj zvýšenému namáhaniu priečnej alebo krížovej klenby . Behanie bude zážitkom.

Individuálna ortopedická vložka pre cyklistov
CYKLISTIKA

Cyklistická stielka Podiart je vyrobená individuálne pre nohu športovca- cyklistu, je navrhnutá na základe tlaku chodidla pri zábere na pedál a nedochádza k  zaťaženiu chodidla,  tiež obmedzuje nežiaduce švihanie kolena, pretože stielka adekvátne stabilizuje pätu.

Vďaka starostlivo vybraným a testovaným materiálom odoláva aj zvýšenému namáhaniu priečnej alebo krížovej klenby . Personalizovaná stielka tak optimálne podporuje podrážku a podrážka na nej nekĺže vďaka špeciálnej krycej vrstve.

Individuálna ortopedická vložka pre futbalistov
FUTBAL

Futbalová stielka Podiart je vyrobená individuálne pre nohu športovca . Obuv je navrhnutá na základe počítačovej diagnostiky a je zabrúsená do požadovanej topánky.
Personalizovaná stielka tak optimálne podporuje podrážku a podrážka na nej nekĺže vďaka špeciálnej krycej vrstve.

Pre väčšie pohodlie a efekt znižovania poškodenia je špeciálnu vrstva, ktorá absorbuje vibrácie . Päta je špeciálne upravená a zodpovedá potrebám futbalistov, stabilizuje nohu a uľahčuje presnú manipuláciu s loptou.

Individuálna ortopedická vložka pre golfistov
GOLF

Golfová stielka Podiart je vyrobená individuálne pre nohu športovca, je navrhnutá na základe stielky a pre správne uchytenie je prebrúsená do požadovanej topánky.
Personalizovaná stielka tak optimálne podporuje podošvu a podrážka na nej nekĺže vďaka špeciálnej krycej vrstve s vlastnosťami podobnými kaučuku .

Vďaka starostlivo vybraným a testovaným materiálom odoláva aj zvýšenému namáhaniu priečnej alebo krížovej klenby .

Individuálna ortopedická vložka pre basketbalistov
BASKETBAL

Unikátna stielka, ktorá špecificky vyhovuje potrebám basketbalistov , ktorá sa vyrába individuálne pre nohu športovca, je navrhnutá na základe stielky a pre správne uchytenie prebrúsená do požadovanej topánky.

Základom vložky je 1,5 mm vrstva Viscotene, ktorá je zodpovedná za dynamiku a odolnosť . Medzivrstva bola 3 mm antivibračný materiál Nora a ako vrchná vrstva bola opatrená antibakteriálnou strieborno-iónovou textilnou vrstvou.

Individuálna ortopedická vložka pre tenistov
TENIS

Tenisová stielka Podiart je vyrobená individuálne pre nohu športovca , navrhnutá na základe snímania chodidla a pre správne uchytenie prebrúsená do požadovanej topánky.

Personalizovaná stielka tak optimálne podporuje podošvu a podrážka na nej nekĺže vďaka špeciálnej krycej vrstve s vlastnosťami podobnými kaučuku.
Vďaka starostlivo vybraným a testovaným materiálom odoláva aj zvýšenému namáhaniu priečnej alebo krížovej klenby .

Individuálna ortopedická vložka pre turistov
TURISTIKA

Základom turistickej individuálnej stielky Podiart  je osvedčená pena EVA , ktorú nájdete vo viacerých modeloch a ktorá je zodpovedná za tlmenie vibrácií .
Jednotlivé použité moduly sú mäkšie, priečny zdvih je miernejší a päta je dobre stabilizovaná – pomáha tak bezpečne kráčať po nerovnom povrchu .

Individuálna ortopedická vložka do pracovnej obuvi
PRACOVNÁ OBUV

Individuálna bezpečnostná stielka bola vyvinutá tak, aby vyhovovala potrebám  pracovníkov v predpísanej pracovnej obuvi .

Modulárne umiestnené moduly v strednej vrstve a penový poťah poskytujú nositeľovi stielky extra mäkkosť po celý deň.
Vďaka materiálovým vlastnostiam je individuálna stielka mimoriadne odolná a ľahko sa čistí .