Referencie

Ďakujem za velmi dobrý kurz.Je zaujmavý velmi dobre zrozumiteľný.Som veľmi rada že som sa naň dala.Vela mi to dalo.Som velmi spokojna a v blizkej buducnosti vas isto budem ešte kontaktovať ohladom dalšieho kurzu.Ešte raz veľké Ďakujem.

Helena
pedikérka

S video kurzom Diabetik v pedikúre som nadmieru spokojná. Absolvovala som u teba už 8 kurzov, toto bol pre mňa prvý video kurz. Pre mňa si úplná topka, dávaš informácie i navyše, zo svojej osobnej praxe , skúsenosti, čo iní lektori doslova utajujú. Tým, že som absolvovala iné kurzy na živo, môžem porovnať rozdiel. Osobný kurz je výhodou spoznaním nových ľudí, vypočuť si iné názory a otázky na tému kurzu , dochádzame do osobného kontaktu s klientom, ktorý po prebratí teórie bude tebou ošetrený.  Čo sa týka teórie, je výhoda video kurz, lebo si to môžem stopnúť, vypočuť niekoľko krát a okrem vytlačených skrípt, som si zapísala 25 strán A4 svojich poznámok. Na závere kurzu ty ďakuješ nám za výber a dokončenie, to ja Ďakujem tebe za túto možnosť, za tvoje dokonalé do detailov vypracované kurzy, videa, skriptá, ďakujem ti za všetky rady a pomoc, ktoré ponúkaš všetkým, ktorí majú záujem. Si mojím idolom. Veľmi si vážim tvoju pomoc a podporu ktorú dávaš . Ešte raz vrelá vďaka.

Ďakujem veľmi pekne za super spracovanie video kurzu Zarastajúce nechty, ktorý mi pomôže v mojej práci. Je súper, že aj takouto cestou (e-learning) vieš Marianka odovzdávať svoje nadobudnuté skúsenosti a posúvaš nás všetky vpred. Naozaj sme všetky Tvoje „predĺžené ruky“ či už na západe, strede alebo východe Slovenska.

Venujem sa pedikúre nejakých 7rokov, práve teraz ma „dobehol“ zlý manažment a veľmi veľa práce, kde ako vravíš som úplne zabudla na seba, na svoje potreby, veľa krát aj na potreby rodiny… (bohužiaľ). Prišli moje zdravotné problémy a bola som nútená PREHODNOTIŤ, ZASTAVIŤ SA!!!!!
Tento kurz Manažment v pedikúre, ma doslova postavil na nohy, znova nakopol a idem si pekne ďalej plánovať, no teraz už úplne ináč… Neskutočná vďaka Marianke za všetko, čo pre nás robí, za slová, za rady, zato, že JE!!!!! Za energiu, ktorú nám posúvaš…
Odporúčam vypočuť si všetkými 20-timi…

Mariannka veľké ďakujem. Tvoje online kurzy mi nesmierne pomáhajú ako začiatočníkovi absolútne vo všetkom. Je úžasné zažívať atmosféru osobne na Tvojich kurzoch, no zároveň si prejsť aj online je ako za odmenu. Online kurz – kozmetika v pedikúre mi veľmi pomohol zorientovať sa vôbec v pedi kozmetike ako takej, značkách, produktoch, zložení, použití… Veľká vďaka. Ja som nesmierna rada, nakoľko mi to ušetrilo veľa času, peňazí, možno aj sklamaní pri skúšaní xy produktov. Rozšírila si mi obzor. Ešte teraz spracúvam moje skvelé dojmy a už googlim krémiky na „www“. Si neskutočný profesionál a dráč. Ďakujem.

Kurz je pekne spracovaný. Odporúčam ho všetkým, ktorí sa chcú niečo nové naučiť a posunúť sa ďalej. Lekcie sú prehľadné, nadväzujú na seba a sú plné kvalitných informácií.

Děkuji velmi pěkně. Vše krásně popsané a srozumitelné. Mám se pořád co učit. Jsem ráda za Vaše kurzy.

Tento kurz mne hodně nakopl v tom, že chci být skvělou pedikérkou a pomáhat lidem z problémy nohou.Už rok se dívám na vás na fb a instagramu a toužila jsem jet k vám na seminář. Když jsem zjistila ,že děláte i on line kurzy, tak jsem radostí poskočila a věřím, že tenhle kurz nebude poslední. A mým přáním je,že ráda Vás poznám osobně, když přijedu na Vaše školení na Slovensko. Děkuji za Váš skvělý přístup a drahocenné zkušenosti, které posíláte dál.

Dobrý den , zdravím Vás z Čech . Velice se mi kurz líbil, jsem úplně unešená. Tak nabitý kurz informacemi jsem dlouho neviděla. Děkuji , že jste. 

Obrovská vďaka za krásne vypracovaný a neskutočnými informáciami nadupaný videokurz. Dobre som urobila, že som si to celé rozdelila do troch dní, nakoľko sa mi to aj dobre uľahlo v hlave… .-) .
TOTO je presne tá cesta, po ktorej kráčam s láskou, s rešpektom, pokorou a nasávam od Teba všetko čo sa dá Marianka. Aby som potom dokázala odovzdať všetko, čo sa naučím aj ja svojim klientom, za ktorých som nesmierne vďačná. Už teraz sa teším na kurz osobne v júni, pretože som si istá, že nám zasa dáš všetko zo SEBA.
Si mojím vzorom, ďakujem Pánu Bohu za to, že SI !!!!!!!!!!!