MANIKÚRA

Manikúra

Manikúra je základná starostlivosť o ruky, zahŕňa odstránenie nadbytočnej kože, zapilovanie a samotná úprava tvaru nechtu. Základom manikúry je dezinfekcia, odmastenie nechtov a použitie kvalitnej kozmetiky.

Nechty sa môžu ďalej esteticky ošetriť, podľa želania lakom alebo gellakom. Na záver sa nechty a pokožka ošetria výživným olejom a hydratačným krémom.

Manikúra môže byť mokrá, s osviežujúcim kúpeľom alebo suchá, bez použitia kúpeľa. Opracovanie nechtov a okolia sa robí i kombinovanou manikúrou, pomocou prístroja a frézok.

Manikúra je základom pre ďalšie luxusné ošetrenie podľa výberu.

Gellak a lakovanie

Upravené nechty sú pre dámy mimoriadne dôležitým doplnkom. V našom salóne ponúkame viaceré možnosti zdobenia a estetickej povrchovej úpravy. V každom prípade je nutná dokonalá príprava nechtov a okolia pred aplikáciou laku či gellaku.

Gellak , Rocklac či Shellac je jednou z najmodernejších metód permanentného lakovania prírodných i krátkych nechtov. Je to  gél, ktorý má konzistenciu skôr ako klasický lak, má dokonalý lesk  a nie je nutné nechty pred aplikáciou prebrusovať ako pri gélovej modeláži. Aplikácia je veľmi jednoduchá a šetrná. Vytvrdenie je nutné v LED lampe, je to rýchle, trvácne  a okamžite suché.

Lakovanie nechtov má stále svoje miesto na trhu. Používame kvalitné laky viacerých svetových značiek. Lak schne na vzduchu do 10 minút.

Wellness manikúra

Wellnes manikúra je komplexná starostlivosť o chodidlá, pokožku a nechty, spojenie klasickej manikúry s luxusnými procedúrami. Vytvorí pre Vás ten najlepší pôžitok vrátane ukľudňujúceho regeneračného kúpeľa, peelingu , detoxikačnej masky, revitalizačnej masky , ktorá vo výhrevných termo rukaviciach zabezpečí hĺbkový prienik vyživujúcich zložiek do pokožky. Wellnes pôžitok je ukončený jemnou masážou s hydratačným krémom, je  relaxujúci, pôsobí na zmysly, dodáva pôžitok z ošetrenia rúk, ktoré  vyhladí a posilní.

Osviežujúce spa esencie čokolády , ktoré sa používajú na túto procedúru , blahodárne pôsobia na zmysly a majú upokojujúce a aromatické vlastnosti.

Odborné ošetrenie

IBX ošetrenie

IBX systém –  kúra na obnovu poškodených, štiepivých a slabých  prírodných nechtov.

Špeciálna  aplikácia  na nechty, fixácia pomocou tepla a LED lampy. Zaistenie správnej väzby medzi nechtovým lôžkom a lakmi na nechty (gellaky, akrylovú a gelovú modeláciu.

Táto regeneračná kúra je vhodná najmä na poškodené  nechty po gélovej aplikácii. Kúra sa opakuje v určitých intervaloch.

Japonská manikúra

Japonská manikúra je regeneračná kúra  prírodných nechtov. Ochranná vrstva, ktorá sa vytvára vtieraním vyživujúcej pasty a prášku do nechtov chráni pred mechanickým poškodzovaním a udržiava v nechtoch dôležité látky – mineraly,vitaminy a  lipidy.

Parafín na ruky

Parafín je kozmetický kúpeľ do teplého parafínu, ktorý je bohatý na minerály a vitamín E. Účinky sú zdravotné a estetické.

Zanechá pokožku hydratovanú, pružnú, hebkú a spevnené nechty. Uvoľnuje stuhnuté kĺby.